O nas

Cześć i witaj w Gilgotki! Dzisiejszy świat to taki, w którym cyfrowe rzemiosła szybko czynią rękodzieła przestarzałymi lub zawyżonymi „rzemieślniczymi” towarami, które sprawiają, że czujesz, że mógłbyś zaoszczędzić dużo pieniędzy, gdybyś sam je stworzył. Tutaj w Gilgotki wierzymy, że powinno być inaczej. Wierzymy, że zarówno cyfrowe, jak i fizyczne rzemiosło może współistnieć, pozostając przystępnym cenowo i dostępnym dla każdego.

Jednymi z takich rzeczy, które szczególnie uważamy za istotne, jest powoli umierająca kartka z życzeniami i księga gości. Nie oznacza to, że umierają w tym sensie, że nie są już tworzone, ale jakość tych kart i ksiąg powoli maleje wraz z upływem lat. Minęły czasy kart, które są wyraziste, z pospolitego materiału i w połączeniu z popularnymi postaciami, które są ulubionym środkiem.

Jest to sprzeczne z naszymi podstawowymi przekonaniami, ponieważ umieszczamy większą wartość w kartach, które odzwierciedlają zarówno intencję, jak i wagę życzeń, które chcesz wysłać do odbiorcy. Uważamy również, że księgi gości, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe, powinny właściwie odzwierciedlać wydarzenie, z którym są połączone, a nie tylko być tak duże i krzykliwe, jak to tylko możliwe.

Mając to na uwadze, chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału, ponieważ dzielimy się naszymi pomysłami i wartościami zarówno dzięki naszym rozwiązaniom, jak i artykułom, które publikujemy.